AS82 napisał(a):

|
A co do wykrycia wielkiej sensacji ,że policja pobiła Starucha ,to musze cie rozczarowac ,bo nasza wspaniała policja robi to nagminnie i majac sam z nimi doczynienia z 10 lat temu ,mam niezbyt mile wspomnienia z dołka i przesłuchania na komendzie
|
Co Ty nie powiesz ? W 2002 r. w Polsce OTAKE, którą Lech Wałęsa vel. Bolek walczył i stworzył z kolegami z Unii Wolności, Michnikiem i Geremkiem oraz Kiszczakiem i Kwasniewskim demokratyczne państwo prawa ? Niemożliwe
