Zwrocice uwage na to jak wyglada sklad Legii od pewnego czasu kazdy kto 3x prosto kopnie pilke - sprzedany, w takim ukladzie "spec" Skorza nic by nie ugral, ba mozna smialo wnioskowac po wynikach z konca rundy ze Legia gralaby o utrzymanie. Urban napewno nie bedzie mial wynikow slabszych.
I niech mi ktos powie kto bedzie wlaczyl o mistrzostwo za rok
