Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21328
Stary 30.05.2012, 18:42
Zwrocice uwage na to jak wyglada sklad Legii od pewnego czasu kazdy kto 3x prosto kopnie pilke - sprzedany, w takim ukladzie "spec" Skorza nic by nie ugral, ba mozna smialo wnioskowac po wynikach z konca rundy ze Legia gralaby o utrzymanie. Urban napewno nie bedzie mial wynikow slabszych.

I niech mi ktos powie kto bedzie wlaczyl o mistrzostwo za rok
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując