Arked napisał(a):

|
Powiem szczerze, że jeśli transfery kolejnych graczy są uzależnione od odejścia Meliksona to... wolę, żeby Maor został.
|
A ja podtrzymuję: O ile on chce zostać. Na najbliższy sezon Maor nie jest nam tak potrzebny jak na najbliższe 2-3 lata, a nawet dłużej.