Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56417
Stary 30.05.2012, 18:27
Donki napisał(a):Wyświetl post
Tyle ile ktos za niego zapłaci.
To jak ktoś zapłaci 800 tysięcy euro za Kupisza to to będzie ziemska cena, a nie z kosmosu ; )

Mam na myśli to, że "eee Kupisz jest słaby", "eee gra słabiej niż grał", "800 tysięcy euro to cena z kosmosu", a prawda jest taka, że to samo można przypiąć do każdego z obecnych piłkarzy Wisły. Jednak Kupisz przynajmniej prezentuje od dwóch sezonów równą solidną formę. Bez wzlotów co prawda, ale też bez spektakularnych porażek. Chłopak w ostatnich dwóch sezonach tylko jednego meczu nie zagrał w Ekstraklasie. To świadczy też o tym, że ma zdrowie do gry, a z tym bywa różnie.

Teraz załóżmy, że za Kirma, Genkova, Małeckiego, czy Wilka przychodzi oferta 500 tysięcy euro. Połowa by pewnie taką ofertę wyśmiała. Założę się, że znaczna część tych osób wyśmiałaby też zasadność wydania 800 tysięcy euro na Kupisza. Nasi zawodnicy obojętnie jak słabi by nie byli są w cenie, a zawodnicy z innych polskich klubów jak kosztują więcej niż 500 tysięcy euro "są przepłaceni". Sami żądamy 3 mln euro za Meliksona, który od roku jest bez formy.

Cytat:
dokładnie,Kupisz to solidny ligowiec co najwyżej.Jak dwa lata temu przyszedł z Anglii grał znacznie lepiej.Teraz cena 800 tyś € jest z kosmosu.Za podobne pieniądze odchodził 2 lata temu z Jagielloni Grosicki ale to zawodnik o 2 klasy lepszy.
W tym wypadku odpowiadałoby to odwzorowaniu, które mógłby napisać kibic Celticu, Standardu na forum:

Cytat:
dokładnie, Melikson to świetny piłkarz na przeciętne zespoły, z lepszymi sobie nie radzi. Jak półtora roku temu przyszedł z Izraela grał znacznie lepiej. Teraz cena 3 mln € jest z kosmosu. Za podobne pieniądze odchodził 5 lat temu Błaszczykowski, ale to zawodnik o klasę lepszy.
Tak to mogą oceniać ludzie z zewnątrz. Dla mnie Melikson to bardzo dobry piłkarz, na którym trzeba byłoby budować Wisłę. Aktualnie uważam, że jest wart góra 2 mln euro, ale dla Wisły jest wart znacznie więcej. Odejść powinien tylko w jednym przypadku: jeżeli tego naprawdę chce! Jednak analogicznie takim zawodnikiem dla kibica Jagi może być Kupisz. Ludzie z zewnątrz (np. kibice Jagi) nie muszą podzielać naszych zachwytów nad Maorem.
Odpowiedz cytując