Wyświetl pojedynczy post
jabadabaryba
Senior Member
 
Od: 06.2008
Skąd: Jarosław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25629
Stary 30.05.2012, 17:39
Ogarnia ktoś w excelu robienie całek metodą paraboli ( numeryczne czy jakoś tak ;D). Jak ktoś wie o co chodzi niech da znać na priv, ale tylko dziś, na jutro muszę mieć zrobione.
Odpowiedz cytując