Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
56410
30.05.2012, 17:15
WiślakMyślenice
napisał(a):
Nie. Mają zamiar podpisać z Miśkiewiczem i Quioto. Bez Meliksona z resztą EWENTUALNYCH transferów (oprócz Brożek's Brothers) możemy się pożegnać.
A nie wystarczyłoby opchnąć Kirma i Yovanica żeby starczyło na Kupisha?
arti