kreseq napisał(a):

|
PS: W....ienie siega zenitu, Urban na 99% nowym trenerem :/
|
Ciekawy ruch...

Jaki to ma sens? Niedrogi trener na okres przejściowy (przejęcie), a za rok katarczycy sprowadzą Wam Hiddinka?

Tragikomiczne to wszystko - Wisła osiąga najlepszy wynik w pucharach od 9 lat po czym wszystko się rozsypuje i trzeba zaczynać od nowa.
Legia robi najlepszy wynik w pucharach od chyba 1996, zamiast iść za ciosem to sprzedaje kogo się da, dzięki czemu traci pewny tytuł i trzeba zaczynać prawie od nowa.
Amica szaleje w LE po czym traci sezon w lidze i sporym fuksem ratuje cokolwiek z kolejnego

No i to się nazywa rozwój polskiej piłki klubowej.
Tej jesieni wszyscy odpadną w sierpniu i wszyscy zobaczą "rozwój" .
Tak z ciekawości - w tej sytuacji Skorża ma rok wakacji na koszt Legii (a jak pójdzie do kogoś innego to L przestaje mu płacić) czy skasuje ileś tam i jutro może trenować kogoś innego?