|
Quioto to naprawdę ciekawy piłkarz, biorąc pod uwagę to, że ma 21 lat - perspektywiczny, a zarazem już przynajmniej solidny rezerwowy. Chociaż coś czuję, że Melikson odejdzie i Probierz postawi na 4-4-2. Z szybkim Kupiszem na skrzydle i atakiem Quioto-Genkov naprawdę nasza siła ofensywna by wzrosła mimo braku Maora.
Co do Miśkiewicza, to myślę że przyjdzie, jeśli nie potwierdzą się doniesienia o testach tego bramkarza z Bałkanów (Blażevicia?). Jako nr 2 Miśkiewicz byłby idealny - wciąż młody wiek, Polak, w dodatku z Krakowa. Ale to nie miałoby znaczenia, gdyby nie niezłe umiejętności które prezentuje. Widać, że może zastąpić Pareikę za 1-2 sezony.
|