darksun napisał(a):

jakżeby inaczej...
A swoją drogą dlaczego przywołałeś wcześniej przykład obrony w/w osobnika przez Kempę? Przecież okazało się, że słusznie go m.in. ona wzięła w obronę.
|
to niech idzie za ciosem , może tym razem tez sie jej poszczesci