!!IRIVER!! napisał(a):

Możecie mnie uznać za wariata, ale moim zdaniem to dobra decyzja władz Legii, ja bym zostawił Skorże, ale jeśli już zmieniać to w mojej opinii Urban się tam nadaje i odniesie tam sukces
wanciak86 napisał(a):

|
Lechia złożyła oferty dla Bruno oraz Caniego
|
Będę wam szczerze współczuł jeśli zatrudnicie Bruno.