Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56407
Stary 30.05.2012, 12:55
Quorth napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że jak zawsze zamiast realnych wzmocnień będzie jedna wielka prowizorka żeby zaoszczędzić. Kogo się da sprzedać-dziury załatać oldboyami typu Głowacki, Brożek. Z całym szacunkiem dla nich...nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki...tym bardziej w wieku 34,35 lat...z całym szacunkiem dotyczy to też przedłużenia kontraktu z Sobolem
z całym szacunkiem wszystko zależy od indywidualnej formy zawodnika. Kosowski wrócił i był gwiazdą, Żuraw wrócił i wiemy jak się skończyło.

Brożki nie mają 34,35 lat. Oczywiście nie mówię też, ze są w formie.

Czasem się wchodzi do tej samej rzeki, a czasem nie. Wszystko zależy od sytuacji.
A co do Sobola, to ja wolę Jego niż Bruda.
Odpowiedz cytując