Quorth napisał(a):

|
Widzę, że jak zawsze zamiast realnych wzmocnień będzie jedna wielka prowizorka żeby zaoszczędzić. Kogo się da sprzedać-dziury załatać oldboyami typu Głowacki, Brożek. Z całym szacunkiem dla nich...nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki...tym bardziej w wieku 34,35 lat...z całym szacunkiem dotyczy to też przedłużenia kontraktu z Sobolem
|
z całym szacunkiem wszystko zależy od indywidualnej formy zawodnika. Kosowski wrócił i był gwiazdą, Żuraw wrócił i wiemy jak się skończyło.
Brożki nie mają 34,35 lat. Oczywiście nie mówię też, ze są w formie.
Czasem się wchodzi do tej samej rzeki, a czasem nie. Wszystko zależy od sytuacji.
A co do Sobola, to ja wolę Jego niż Bruda.