thechris napisał(a):

Kupisz to typowy szybkobiegacz. Wiatrak, robi szum. Jest chaotyczny i schematyczny. Na granie z kontry jeszcze jako tako się nada.
Makuszewski jest już lepszy technicznie, ma lepszy przegląd pola, lepsze uderzenie. Dobrze prowadzony może być bardzo dobry grajkiem.
|
Przyjacielu - jest dokładnie odwrotnie. Mówisz jakbyś naprawdę meczów nie oglądał. Makuszewski grał dobrze i strzelał w tych meczach, w których Jaga nie była stroną dominującą i grała z kontry...w meczach z Wisłą oraz Polonią.
Szybkobiegacz mówisz? A to bardzo dobrze, bo niestety cierpimy na zbyt wolne rozgrywanie akcji i brakuje nam takich
wiatraków jak Kosowski niegdyś.
AYALA: Kurde człowieku jak Ty porównujesz Kupisza z Kirmem to nie mam pytań. Weź kur..a zajmij się czymś zamiast pisać takie pierdoły.