Towarzysz Generał napisał(a):

|
O Wasyla pytałem osobę z jego bliskiej rodziny i powiedziała mi, że Marcin jest ustawiony w Belgii i nie ma zamiaru się z Anderlechtu ruszać. Negocjacji nie było.
|
Szkoda, a tek generalnie to temat transferów to u nas jakiś matrix, w poprzednim okienku ich nie było, ale dyskurs był niezwykle ożywiony, tylko to tak jakby niewidomi rozmawiali o kolorach, temat ciekawy tylko trochę jednak abstrakcyjny, więc schodząc do rzeczywistości, to stać nas na Kupisza (bez wytransferowania np. Meliksona) czy nie , that is the question !?