Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56400
Stary 30.05.2012, 11:27
Towarzysz Generał napisał(a):Wyświetl post
O Wasyla pytałem osobę z jego bliskiej rodziny i powiedziała mi, że Marcin jest ustawiony w Belgii i nie ma zamiaru się z Anderlechtu ruszać. Negocjacji nie było.
Szkoda, a tek generalnie to temat transferów to u nas jakiś matrix, w poprzednim okienku ich nie było, ale dyskurs był niezwykle ożywiony, tylko to tak jakby niewidomi rozmawiali o kolorach, temat ciekawy tylko trochę jednak abstrakcyjny, więc schodząc do rzeczywistości, to stać nas na Kupisza (bez wytransferowania np. Meliksona) czy nie , that is the question !?
Odpowiedz cytując