thechris napisał(a):

Kirm ma sił na jakieś 100 minut gry a Ivica na jakieś 30-40min. W tym momencie dyskusja nt. kunsztu i techniki użytkowej jest jak dla mnie bezprzedmiotowa.
Kupisz to typowy szybkobiegacz. Wiatrak, robi szum. Jest chaotyczny i schematyczny. Na granie z kontry jeszcze jako tako się nada.
Makuszewski jest już lepszy technicznie, ma lepszy przegląd pola, lepsze uderzenie. Dobrze prowadzony może być bardzo dobry grajkiem.
|
Może byc, ale nie musi. Fajnie by było obu ściągnac ale cena chyba będzie zbyt wysoka.
kpn napisał(a):

|
Dla mnie to i może mieć i sił na 200 min, a i tak jest gorszy niż 30 min w wykonaniu Ivicy.
|
Jeśli chodzi o efektywnośc to obaj są na mniej więcej takim samym poziomie. Tylko, że widzowie lubią sztuczki-magiczki temu Iliev jest bardziej lubiany.