AYALA napisał(a):

|
Kupisz to taki troche lepszy Kirm ,wolałbym Makuszewskiego
|
Makuszewski to na razie produkt polowy rundy i mediow. Kupisz juz troche tu gra i ponizej pewnego poziomu nie zjechal. Jesli Kirm w ostatnim czasie nabyl umiejetnosc dosrodkowywania, strzalow z daleka i ogolnie pojetego myslenia na boisku to tak Kupisz to taki lepszy Kirm