jason wiślak napisał(a):

|
Po czwarte- jak mozna porównać Ilieva do Kirma? Nie wiem czy grałes kiedykolwiek w piłkę czy oceniasz tylko po obejrzeniu meczu (chociaz i tak powinienes dostrzec zasadnicze roznice. Iliev jest piłkarzem technicznym, świetnie operującym piłką, pełnym swobody. Kirm natomiast to zwykły latawiec z fatalną techniką użytkową. Kirm grał fatalnie w tym sezonie. Iliev natomiast wiele razy pokazał swój kunszt, chociaz zgodzę się ze w wielu przypadkach zawodził - podobnie jak cała druzyna. Gdyby zespół był mocniejszy to taki Iliev czy tez Melikson wiedliby prym we wszystkich statystykach. Niestety...futbol to gra zespołowa. Jeden Maor czy Ivica sami gówno zrobią, a to im dostaje się za kazde niepowodzenie.
|
Kirm ma sił na jakieś 100 minut gry a Ivica na jakieś 30-40min. W tym momencie dyskusja nt. kunsztu i techniki użytkowej jest jak dla mnie bezprzedmiotowa.
Kupisz to typowy szybkobiegacz. Wiatrak, robi szum. Jest chaotyczny i schematyczny. Na granie z kontry jeszcze jako tako się nada.
Makuszewski jest już lepszy technicznie, ma lepszy przegląd pola, lepsze uderzenie. Dobrze prowadzony może być bardzo dobry grajkiem.