nesta napisał(a):

Marzy mi sie trener, ktoremu bedzie mozna zaufac. Innymi slowy taki, ktory w swoim poprzednim/poprzednich klubach osiagnal jakies sukcesy lub chociaz moze pochwalic sie wyrazna poprawda jakosci gry swojej druzyny po tym kiedy objal zespol.
Ani Maaskant, ani Moskal, ani Probierz takimi trenerami nie sa.
|
Urban od pojutrza w Legii więc Skorża jest wolny
