Szpen napisał(a):

Rotfeld sam jest ofiarą holokaustu. Więc nie pieprz głupot.
|
Jakby był ofiarą to raczej by nie żył. Jest po prostu Żydem, który przeżył wojnę. Wielu przeżyło, jakoś Polaków, którzy przeżyli wojnę nie nazywa się ofiarami II wojny światowej. Nie trzeba tak z nabożną czcią podchodzić do tego faktu.
Niestety ale MSZ to nadal przechowalnia różnych znajomych niezyjacego Geremka i rodzinnych koterii z układu towarzyskiego dawnej Mumii Wolności.