Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56388
Stary 30.05.2012, 09:17
fialo napisał(a):Wyświetl post
Nie można okreslić Cię inaczej jak dwoma słowami - troll internetowy.

Bednarz o problemach Wisły powiedział otwarcie 4 kwietnia 2012 roku. Dzień po przegranym meczu z Ruchem w PP, w rozmiarach 3:1, który właściwie zakończył sezon.

Hmm nie sądzisz, że bardziej niż wypowiedź Bednarza dla mediów w języku polskim (którego nota bene nie rozumie 70% składu) dobił ich fakt, że brakuje określonej w kontakcie sumy na ich koncie po raz kolejny? Po prostu bardziej debilnego argumentu, żeby dojebać Bednarzowi to forum jeszcze nie widziało, wysoko postawiłeś poprzeczkę, ciekawe czy ktoś ją przeskoczy, bo jej poziom jest niebotyczny niczym rekord Sotomayora z 92 roku.

Ja wtedy nabrałem pewnego rodzaju szacunku do JB. Stanął przed dziennikarzami i kibicami powiedział, że jest źle, nie chował głowy w piasek jak niektórzy. Naprawdę wiele w moich oczach tą wypowiedzią wtedy zyskał.
Tak? Wydawało mi się, że w rewanżu nawiązaliśmy równą walkę i do końca wynik nie był rozstrzygnięty.

W lidze, jak się później okazało, też można było jeszcze sporo wygrać...

Co do wypłat: gdybyś nie otrzymywał zakontraktowanych pieniędzy, też nie byłbyś szczęśliwy. Pretensje należy mieć do tych, którzy podpisywali te kontrakty i je akceptowali, nie do piłkarzy.

Co do Twojego nabrania szacunku do Bednarza, to jestem pod wrażeniem.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując