Cytat:
|
Każdy ma prawo mieć swój ranking... ale mój przedstawia się deczko inaczej...
|
Sorry ale nie zrozumiałeś tematu dyskusji, nie oceniałem piłkarzy na podstawie statystyk, ilości rozegranych meczów, goli, przebiegniętyc km, opini weszło czy czego kol wiek jeszcze. W twoich rankinagach mozę dla mnie przewodzic nawet Patejuk z Kwiekiem czy kim kol wiek jeszcze ale nie zmieni to faktu że najlepiej w piłkę potrafi grać w tej lidze Melikson. Identyczna sytuacja z Piechem może on rzuć gumę z prędkością światła natomiast w swojej drużynie wolałbym mieć Dwaliszwiliego.
Cytat:
|
Dokładnie. Nie rozumiem np. takich ludzi jak milosz i inni... po kiego wchodzą do tematu dot. polityki transferowej o której nie mają zielonego pojęcia
|
Tylko że większość w tym forum nie widzi ciebie i twoich prowokacji.
W praktyce działa tak piszez Tomek Kupisz tak dobry piłkarz to byłby dobry transfer.... podonbo jak złożyliśmy ofertę to styl twoich wypowiedzi wygląda tak: łysy legniosta wraz z Probierzem chcą sprowadzic swojego kolege i dać mu dobry kontrakt.
Rozumiem że to jest forum na którym mogą udzielać się nie tylko kibice Wisły jednak należy zachować jakąś powagę...