Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56387
Stary 30.05.2012, 08:04
Cytat:
Każdy ma prawo mieć swój ranking... ale mój przedstawia się deczko inaczej...
Sorry ale nie zrozumiałeś tematu dyskusji, nie oceniałem piłkarzy na podstawie statystyk, ilości rozegranych meczów, goli, przebiegniętyc km, opini weszło czy czego kol wiek jeszcze. W twoich rankinagach mozę dla mnie przewodzic nawet Patejuk z Kwiekiem czy kim kol wiek jeszcze ale nie zmieni to faktu że najlepiej w piłkę potrafi grać w tej lidze Melikson. Identyczna sytuacja z Piechem może on rzuć gumę z prędkością światła natomiast w swojej drużynie wolałbym mieć Dwaliszwiliego.

Cytat:
Dokładnie. Nie rozumiem np. takich ludzi jak milosz i inni... po kiego wchodzą do tematu dot. polityki transferowej o której nie mają zielonego pojęcia
Tylko że większość w tym forum nie widzi ciebie i twoich prowokacji.
W praktyce działa tak piszez Tomek Kupisz tak dobry piłkarz to byłby dobry transfer.... podonbo jak złożyliśmy ofertę to styl twoich wypowiedzi wygląda tak: łysy legniosta wraz z Probierzem chcą sprowadzic swojego kolege i dać mu dobry kontrakt.

Rozumiem że to jest forum na którym mogą udzielać się nie tylko kibice Wisły jednak należy zachować jakąś powagę...
Ostatnio edytowane przez westersyl : 30.05.2012 o godz. 09:25.
Odpowiedz cytując