Cytat:
|
Skoro reklama Królewskiego była (wg niektórych) pośmiewiskiem na całą Polskę, to hasło o mistrzu na stadionie Wisły też jest pośmiewiskiem. I kogo to obchodzi, że napis jest z zeszłego sezonu? Nikogo.
|
O który napis ci konkretnie chodzi

bo jeśli o baner "mistrz Polski wita swoich kibiców" to uświadomię ci, że mistrzem jest sie przez cały sezon a nie tylko w momencie jego wywalczenia i nawet jeśli na 4 kolejki przed końcem straciliśmy szanse na obronę tytułu, to i tak wciąż byliśmy MISTRZEM POLSKI, nawet kiedy w ostatnim meczu sezonu, Śląsk strzelał nam gola, to jeszcze do 90 minuty nadal byliśmy Mistrzem Polski. Wytłumacz mi proszę, dlaczego ten baner był pośmiewiskiem
