Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4995
Stary 30.05.2012, 00:52
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Słyszałem że nie potrafi grać tyłem do bramki, więc ja bym go nie brał
No no wlasnie dlatego od tej robot jest Genkov choc on tez troche panienkowaty sie zrobil - czesto sie kladzie na boisku..
Odpowiedz cytując