Gwiaździsty napisał(a):

|
A Komorowski chyba nie został zaskoczony kiedy sobie przypomnimy jego wypowiedź" Prezydent Kaczyński gdzieś tam poleci i wszystko się zmieni..." I faktycznie poleciał i wszystko się zmieniło. K...a Wernychora ! Nostradamus XXI w. Mózg nie z tej planety. Na bigosie wychodowany jak słychać.
|
Podpisuje się pod odpowiedzią na Twój post udzieloną przez kolegę martin_6.