Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56378
Stary 29.05.2012, 21:51
Jeżeli rozczarowania sezonu mamy odczytywać w sposób, jaki proponuje thecris, to powinniśmy już według przedstawianego przez niego rankingu znajdować się w pierwszej lidze i możnaby powiedzieć razem z nami gdzieś w dołach ekstraklasy powinna być Legia, Lech czy Polonia, bo w tych rankingach jest właśnie najwięcej zawodników z wymienionych przeze mnie drużyn. Nie można moim zdaniem dyskusji upraszczać w ten sposób - ktoś rozczarował to znaczy, że był najgorszy. Rozczarowanie to nic innego jak zawiedzenie czyichś oczekiwań. I tylko tyle. A być słabym to znaczy nie mieć umiejętności. I tutaj tkwi sęk, że piłkarze, których mamy mają te umiejętności, tylko drzemiący w nich potencjał nie został w pełni wykorzystany.

Mieliśmy dobrych piłkarzy. W tym sezonie zawiodło wielu ludzi, a w szczególności Małecki - czy on jest nagorszym zawodnikiem? Może czasem ma słabą formę, początek sezonu należał jednak do niego. Małecki zawiódł na całej linii w przypadku swojego zachowania pozaboiskowego.
Odpowiedz cytując