Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56377
Stary 29.05.2012, 21:34
raindog napisał(a):Wyświetl post
Nie graliśmy piachu w lidze, gdyż mieliśmy za dużo obcokrajowców w składzie, lecz na jesień - ciężki obóz przygotowawczy przed LM, a pod odpadnięciu masa kontuzji. Na wiosnę inaczej,lecz podobnie - kolejna zmiana trenera i znów masa kontuzji. W LE na wiosnę najgorszym zawodnikiem był Małecki.

Co do posty wyżej - logika się kłania!
Jeśli ktoś nie był najlepszy, nie znaczy, że był najgorszy
Jak ktoś nie był najlepszy to znaczy, że mógł być najgorszy. Logika się kłania... Swoją drogą, trochę nieświadomie ale pomogłeś mi ...i z edytowałem na "największe rozczarowania". W sumie tak brzmi lepiej... Dzięki.


raindog napisał(a):Wyświetl post
...a, to ten krypto-legionista
Tak, tak krypto-widzewiaku Albo krypto-pasiaku. Możesz sobie wybrać.
Ostatnio edytowane przez thechris : 29.05.2012 o godz. 21:47.
Odpowiedz cytując