raindog napisał(a):

Nie graliśmy piachu w lidze, gdyż mieliśmy za dużo obcokrajowców w składzie, lecz na jesień - ciężki obóz przygotowawczy przed LM, a pod odpadnięciu masa kontuzji. Na wiosnę inaczej,lecz podobnie - kolejna zmiana trenera i znów masa kontuzji. W LE na wiosnę najgorszym zawodnikiem był Małecki.
Co do posty wyżej - logika się kłania!
Jeśli ktoś nie był najlepszy, nie znaczy, że był najgorszy
|
Jak ktoś nie był najlepszy to znaczy, że mógł być najgorszy. Logika się kłania... Swoją drogą, trochę nieświadomie ale pomogłeś mi ...i z edytowałem na "największe rozczarowania". W sumie tak brzmi lepiej... Dzięki.
raindog napisał(a):

...a, to ten krypto-legionista
|
Tak, tak krypto-widzewiaku

Albo krypto-pasiaku. Możesz sobie wybrać.