Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19175
Stary 29.05.2012, 21:16
może ktoś, kto był na meczu Unia-Wisła podsumować jak zaprezentowali się testowani gracze i nasi młodzi?
np. Buras, Rojewski, Quioto?
Odpowiedz cytując