Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56374
Stary 29.05.2012, 20:16
milosz napisał(a):Wyświetl post
Śmieszna jest ta niechęć do zagranicznych piłkarzy, leją nas zachodnie kluby równo, a bo mają ...zagranicznych piłkarzy .

Rzecz dotyczy jakości , a te śmieszne nacjonalistyczne poglądy są niewarte chwili uwagi. Kilku Polaków dla tożsamości drużyny klubu tak, ale i tak jakość musi opierać się jak na całym świecie na piłkarzach importowanych, tak jest i w Hiszpanii i na Cyprze, w sumie wszędzie gdzie jest normalna piłka, od Rzymu do Krymu.
ale brednie
do kwadratu
Ty wiesz co to nacjonalizm? Otwórz wikipedię i przeczytaj to może zrozumiesz.
Zagraniczni wygrani kopacze pokroju Jaliensa przyjeżdżają tu na emeryturę. Skasować hajs, jakiego nikt przy zdrowych zmysłach nie da im na zachodzie. Bo tam już wiedzą że Lameje, Jaliensy są na równi pochyłej
i mają wyjebane.... im chodzi tylko i wyłącznie o skasowanie jeszcze paru groszy. Stąd to cofanie nogi, nie przejmowanie się niczym...
Cleber trafia się jeden na 500- 1000 takich kopaczy...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując