Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4987
Stary 29.05.2012, 20:03
Też mi się wydaje, że Quioto nie powinien być oceniany przez pryzmat tych niestrzelonych sytuacji, szczególnie tej drugiej. Naprawdę fajnie biega, próbuje pograć ale kompletnie nie miał z kim. Nadzieja niektórych - Rojewski - w mojej ocenie to biega jakby miał nadwagę. Kamiński wszedł i bramkę strzelił. W zasadzie poza aktywnym Honduraninem reszta była tłem dla piłkarzy Unii.
Odpowiedz cytując