chimba napisał(a):

|
Bradzo slaba gra Wisly, Romell Quioto zmarnowal 2 setki, ogolnie Unia w 1 polowie zdeklasowala Wisle. Przebudzenie w koncowce 2 polowy ale Unia grala samymi juniorami juz. Bardzo slaby mecz Wisly, testowani gracze nic nie pokazali a szczegolnie Romell Quioto.
|
a Wisła nie grała prawie samymi juniorami ?