|
Błaszczykowski tez nie trafiał na pusta bramke , ze juz o takim Klose czy Torresie nie wspomne
Nie za takie sytuacje weryfikują przydatność napastnika dla drużyny . A w końcu i tak Quioto strzelił bramke.
Fajnie że Kamiński zapunktował , szkoda ze nie otrzymał juz szansy w rundzie wiosennej , po meczach ME widać było że był w formie .
|