Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21299
Stary 29.05.2012, 18:41
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Skoro reklama Królewskiego była (wg niektórych) pośmiewiskiem na całą Polskę, to hasło o mistrzu na stadionie Wisły też jest pośmiewiskiem. I kogo to obchodzi, że napis jest z zeszłego sezonu? Nikogo.
Jak to nikogo. Nas obchodzi. Tu jest Kraków kolego.

Kto by tam zdejmował ten baner. Za rok będzie mistrzostwo i znowu bedzie aktualny.

Będziemy tak ten baner w dół i w górę ? W dobrym stanie jest przecież. Jakie to koszty, drabiny trzeba wynająć, ludziom zapłacić. Magazyn wynająć. Na rok ? Nawet niecały już. To się nijak nie obala.

A i żadnej tablicy 13-krotny nie dodawać. To kosztuje. A za rok będzie nieaktualna. I kto za to zapłaci ?


Jak warszawskim czy poznańskim to przeszkadza to niech se przyjdą i zdejmą.
Jak im ktoś pozwoli. I na swój koszt.
Odpowiedz cytując