ToTylkoJa napisał(a):

Skoro reklama Królewskiego była (wg niektórych) pośmiewiskiem na całą Polskę, to hasło o mistrzu na stadionie Wisły też jest pośmiewiskiem. I kogo to obchodzi, że napis jest z zeszłego sezonu? Nikogo.
|
Jak to nikogo. Nas obchodzi. Tu jest Kraków kolego.
Kto by tam zdejmował ten baner. Za rok będzie mistrzostwo i znowu bedzie aktualny.
Będziemy tak ten baner w dół i w górę ? W dobrym stanie jest przecież. Jakie to koszty, drabiny trzeba wynająć, ludziom zapłacić. Magazyn wynająć. Na rok ? Nawet niecały już. To się nijak nie obala.
A i żadnej tablicy 13-krotny nie dodawać. To kosztuje. A za rok będzie nieaktualna. I kto za to zapłaci ?
Jak warszawskim czy poznańskim to przeszkadza to niech se przyjdą i zdejmą.
Jak im ktoś pozwoli. I na swój koszt.