Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56370
Stary 29.05.2012, 17:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Pewnie że na całym świecie od Rzymu do Krymu w kadrach klubowych większość mogą stanowić obcokrajowcy . Tyle że to jest zaledwie czubek góry lodowej .
Przeciwnie, to NORMA w dobrych klubach i nie mogą a stanowią. Najlepsze zespoły świata swoją jakość zawdzięczają dobrym obcokrajowcom, a zwłaszcza u nas być tak powinno, bo najlepsi Polacy i tak wolą grać za większe pieniądze w zachodnich ligach, a statystycznie na zachodzie jest więcej dobrych piłkarzy niż w Polsce. Kilku w miarę dobrych Polaków i reszta z zagranicy byle na poziomie wysokim, tak charakterologicznie jak i sportowo, tak powinien wyglądać skład Wisły Kraków, no chyba że chcemy przegrywać w pucharach... z Levadią. Choc jasne że chiałbym mieć w składzie choć jednego Błaszczykowskiego (a lepiej kilku), a nie tylko Wilka czy Czekaja.
Ostatnio edytowane przez milosz : 29.05.2012 o godz. 17:42.
Odpowiedz cytując