Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21297
Stary 29.05.2012, 17:14
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post

Nie na darmo otworzono alternatywne forum dla kibiców Wisły, jak się to wszystko czyta.

To dlaczego tam nie piszesz? Ot, takie pytanie retoryczne.

Tamto forum jest nazwijmy to bardziej kameralne. Forum SKWK lubię tak samo jak to natomiast tutaj jednak jest więcej miejsca na dyskusję. Tam często jest "towarzystwo wzajemnej adoracji" i małe szanse na przebicie się kogoś z zewnątrz. Mimo, że tam jestem obecny (chociaż pod innym nickiem ) często wolę wchodzić jednak tutaj. Nie wiem, kwestia przyzwyczajenia a może chęć pośmiania się z wszystkowiedzących ( z sopcasta zazwyczaj). Nie zmienia to jednak faktu, że na tym forum mimo zastraszającej liczby pokemonów czasami jednak da się w miarę merytorycznie porozmawiać.
Odpowiedz cytując