ToTylkoJa napisał(a):

Nie na darmo otworzono alternatywne forum dla kibiców Wisły, jak się to wszystko czyta.
|
To dlaczego tam nie piszesz? Ot, takie pytanie retoryczne.
Tamto forum jest nazwijmy to bardziej kameralne. Forum SKWK lubię tak samo jak to natomiast tutaj jednak jest więcej miejsca na dyskusję. Tam często jest "towarzystwo wzajemnej adoracji" i małe szanse na przebicie się kogoś z zewnątrz. Mimo, że tam jestem obecny (chociaż pod innym nickiem ) często wolę wchodzić jednak tutaj. Nie wiem, kwestia przyzwyczajenia a może chęć pośmiania się z wszystkowiedzących ( z sopcasta zazwyczaj). Nie zmienia to jednak faktu, że na tym forum mimo zastraszającej liczby pokemonów czasami jednak da się w miarę merytorycznie porozmawiać.