Cytat:
|
Przede wszystkim zawodnicy z zagranicy powinni przychodzić do klubów polskich aby podnosić ich poziom
|
Moim zdaniem coś w tej kwestii jednak drgnęło bo jeśli rozmawiamy w kontekście Wisły to według mnie i pewnie wielu innych najbardziej łakomymi kąskami z naszej ligi są obecnie obcokrajowcy.
Dwaliszwili, Razak Traore, czy Dudu z Widzewa, który perfekcyjnie dośrodkowuje.
Jeszcze do nie dawna jeśli miałbym podać trójkę najlepszy napastników w lidze to wymieniłbym Dwaliszwilego Rudnieva oraz Ljuboje, jeśli miałbym podać 3 najlepszych ofensywnych pomocników to wymieniłbym Meliksona, Stilicia ( z tych meczów w których mu się chciało biegać) oraz Razacka Traore.
Wszyscy obcokrajowcy.