Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Misiak
Junior Member
 
Od: 02.2012
Skąd: Pozznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21295
Stary 29.05.2012, 16:30
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Gwiaździsty już Cię podsumował.
Oczywiście napis pozostał z poprzedniego sezonu
Na szczęscie w Poznaniu takie rzeczy są niemożliwe. Wy macie co najwyżej majstra. Mistrzem tak naprawdę nigdy Amica nie była. Chyba że w 2007 roku, juniorów starszych.
A pomysł z dopiskiem 13-krotny przy wejściu na stadion Wsły jest OK
Nie chciałem mu odpisywać bo nie przepadam za napinaniem ale skoro i Ty poruszyłeś ten temat to odpiszę Tobie... skoro uważacie,że większym obciachem jest używanie nazwy Lech Poznań...to zauważ,że nawet Wasz klub nie nazywa Nas Amicą...a Lechem Poznań pozdro
Odpowiedz cytując