Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17350
Stary 29.05.2012, 15:52
Cytat:
Wrabiają Piotra "Starucha" Staruchowicza /notka aktualizowana/
Przyszli o 6 rano.

Przyszli, rzucili na podłogę, skuli kajdankami i sfilmowali.

Przyszli o szóstej rano i sfilmowali, a przecież wyciaganie z łóżka o szostej rano i filmowanie aresztowania to uwłaczająca ludzkiej godności zbrodnia!

"WARSZAWA: Staruch zatrzymany, wpadł za narkotyki!", "Staruch" zatrzymany przez CBŚ" - to tytuły artykułów do podanej przez PAP informacji o zatrzymaniu gangu handlującego narkotykami.

Z powielonej przez wszystkie media notki Polskiej Agencji Prasowej dowiadujemy się, że "Staruch" był też zatrzymany przez policję w czasie akcji przeciwko chuliganom, którzy maju ubiegłego roku brali udział w zamieszkach na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy, po finałowym meczu Pucharu Polski, w którym Legia grała z Lechem Poznań. W związku z tą sprawą usłyszał zarzut wtargnięcia na murawę; zastosowano wobec niego dozór policyjny".
Podająca tę informację agencja nie uznała za stosowne poinformować, że Piotr Staruchowicz, z zarzutu wtargnięcia na murawę podczas zamieszek w Bydgoszczy, został oczyszczony.

"Centralne Biuro Śledcze zatrzymało dziś 42 osoby podejrzane m.in. o przestępstwa narkotykowe i wymuszenia. Według nieoficjalnych informacji policji większość zatrzymanych to fanatyczni pseudokibice Legii Warszawa.
Zatrzymań dokonano w Warszawie, a także w Szczecinie i Elblągu. Kibice Legii Warszawa mają "zgodę" z fanami Olimpii Elbląg i Pogoni Szczecin.
Oficer Komendy Głównej Policji powiedział nam, że choć sprawa dotyczy kibiców, to zatrzymania mają związek z czysto kryminalną działalnością tych osób. - Materiał dowodowy zbieraliśmy od kilku miesięcy. Zatrzymania nie mają związku z Euro 2012 - mówi. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Wydziału Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie, czyli najwyższego prokuratorskiego szczebla." - informuje Wyborcza i publikuje film (!!!) z zatrzymania Staruchowicza.


Z informacji GPC wynika, że policja dokonała brutalnego zatrzymania Piotra Staruchowicza na podstawie zeznań osoby, która niedawno opuściła areszt. Co zeznała nie wiadomo, bo żadne zarzuty Staruchowi jeszcze nie zostały postawione. I nie szkodzi, nie od dziś przecież wiadomo, że ważne by był człowiek, a jak jest człowiek, to paragraf się znajdzie. A jak się nie znajdzie, to też nie szkodzi - ważne, że Polakom wdrukowano obraz Staruchowicza zatrzymanego razem z handlarzami narkotyków.


W dniu, gdy aresztowano autora hasła: "Donald matole, twój rząd obala kibole", premier Tusk bawił we Włoszech. Rozegrał tam ponoć mecz, a nawet strzelił dwa gole.

Władimir Putin, w czasie gdy likwidowani są jego wrogowie, zwykle jest na polowaniu lub oddaje się innym przyjemnościom.

Władymir Putin lubi Donalda, Donald lubi Władymira.




12:25 aktualizacja:
Własnie media podały informację, że Staruchowiczowi postawiono zarzut wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Jak informuje TVN: „Staruch” według wiedzy śledczych mógł rozprowadzić przynajmniej kilka kilogramów narkotyków". /link/

"Według wiedzy śledczych mógł rozprowadzić" - zastosowano tu pełną (podwójna) asekurację, czyli nie mają dowodów. Gdyby je mieli, prok. Zbigniew Jaskólski z Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie powiedziałby: według wiedzy śledczych rozprowadził.
Mógł rozprowadzić, mógł nie rozprowadzić - na wszelki wypadek go zamknęli, robiąc z tego szum na cała Polskę. Teraz juz każde dziecko wie: "Piotr Staruchowicz jest handlarzem narkotyków". A, że nie ma na to dowodu, to bez znaczenia.


15:23 kolejne uzupełnienie:

Tania manipulacja

W filmie nagranym podczas zatrzymania Piotra, kamera w dużym zbliżeniu filmuje ułożone staranie w harmonijkę pieniadze. Na pierwszy rzut oka wygląda, ze jest ich tam sporo. Po dokładniejszym przyjrzeniu się widać tam dwudziestki i pięćdziesiatki. Policzyłam całość - w sumie na stole leży 1.050 zł.
Po co policja rozłożyła i sfilmowała tę śmieszną sumę? Czy to ma być dowód w sprawie?
To już niestety robi się polityczna sprawa...

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/