Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56368
Stary 29.05.2012, 15:42
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Niezadowolenie będzie takie same, powstaną nawet grupki optujące za pozyskiwaniem obcokrajowców tyle że jesli ta druzyna będzie oparta na piłkarzach typu Buras to będzie z pewnościa o wiele mnie kosztowna i o wiele bardziej perspektywiczna niż grupa cyrkowa z zakonczonego sezonu.
Grupa cyrkowa to pozostałość nie tylko po Holendrach - niestety. Ci 'cyrkowcy' Holenderscy mimo wszytko grali generalnie w podstawowej 11 bo byli po prostu lepsi niż ci sprowadzeni przez poprzedników. Stan nikogo wartościowego nie wypuścił z Wisły. Przypomnieć warto też iż największy cyrk zrobił nasz rodzimy Małecki i nie widzę podstaw by sądzić ze mu nagle przejdzie jak i też nie widzę podstaw aby innemu Polakowi, za namową czy managera czy tez bez jego udziału, sodowa do głowy nie uderzy.

To że będą tańsi i kominy płacowe będą mniejsze - pełna zgoda. Czy będą jednakże przez to bardziej zmotywowani? Śmiem wątpić.
Odpowiedz cytując