Misiak napisał(a):

Niezła kompromitacja waszego klubu z tym napisem, 7 miejsce w lidze i przypisywanie sobie mistrzostwa Polski Powinni dopisać małymi literami (były) mistrz polski wita swoich kibiców i byłoby ok,
|
Gwiaździsty już Cię podsumował.
Oczywiście napis pozostał z poprzedniego sezonu
Na szczęscie w Poznaniu takie rzeczy są niemożliwe. Wy macie co najwyżej majstra. Mistrzem tak naprawdę nigdy Amica nie była. Chyba że w 2007 roku, juniorów starszych.
A pomysł z dopiskiem 13-krotny przy wejściu na stadion Wsły jest OK