Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21294
Stary 29.05.2012, 15:36
Misiak napisał(a):Wyświetl post
Niezła kompromitacja waszego klubu z tym napisem, 7 miejsce w lidze i przypisywanie sobie mistrzostwa Polski Powinni dopisać małymi literami (były) mistrz polski wita swoich kibiców i byłoby ok,
Gwiaździsty już Cię podsumował.
Oczywiście napis pozostał z poprzedniego sezonu
Na szczęscie w Poznaniu takie rzeczy są niemożliwe. Wy macie co najwyżej majstra. Mistrzem tak naprawdę nigdy Amica nie była. Chyba że w 2007 roku, juniorów starszych.
A pomysł z dopiskiem 13-krotny przy wejściu na stadion Wsły jest OK
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując