1q2 napisał(a):

|
Teraz będziemy pewnie grać bardziej krajowym składem ale trza sobie szczerze powiedzieć - jak będą grać tak jak w zeszłym sezonie, to będzie takie same niezadowolenie, które teraz skupi się na polskich graczach, czyli z deszczu pod rynnę.
|
Niezadowolenie będzie takie same, powstaną nawet grupki optujące za pozyskiwaniem obcokrajowców tyle że jesli ta druzyna będzie oparta na piłkarzach typu Buras to będzie z pewnościa o wiele mnie kosztowna i o wiele bardziej perspektywiczna niż grupa cyrkowa z zakonczonego sezonu.
btw, futbolnews pisał ze ten GK z Hajduka ma być sprawdzany z Unią. Bramkarz będzie ale nie z Hajduka tylko z Naprzoda Rydułtowy.