Karherop napisał(a):

|
fakt ze są tylko najemcami "
|
A Polacy to niby co? - tacy sami najemnicy.Tu nie chodzi o narodowość a o charakter i umiejętności więc w 'perfekcyjnym świecie' ,powinniśmy pozyskiwać zawodników z charakterem, nie ośmieszających klubu po za boiskiem, oraz z umiejętnościami.
Nie wiem skąd się wzięło przekonanie że jak ktoś przyjedzie z za granicy to się będzie bardziej opierdalał niż ten co przyjedzie...z warmińsko/mazurskiego.
Oczywiście, idealnie by mieć w składzie dobrze grających wychowanków, bądź zawodników ukształtowanych w Wiśle - jeśli nie ma takiej możliwości, to dobrze by mieć Polaków z poza Krakowa, z którymi cześć kibiców mogła by się bardziej utożsamiać
Tyle że oni wszyscy muszą umieć grać w piłkę - wiem że są ludzie którzy 'mają wyjebane' na wyniki ale z takimi w zasadzie nie ma o czym rozmawiać w takim temacie.
Większości jednak zależy byśmy przynajmniej ten przyzwoity poziom prezentowali i tu jest tak na prawdę problem.
Teraz będziemy pewnie grać bardziej krajowym składem ale trza sobie szczerze powiedzieć - jak będą grać tak jak w zeszłym sezonie, to będzie takie same niezadowolenie, które teraz skupi się na polskich graczach, czyli z deszczu pod rynnę.