Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1164
Stary 29.05.2012, 14:47
Cytat:
1 czerwca Przewozy Regionalne wprowadzają nowy rozkład jazdy - podało Radio Kraków. Będzie więcej połączeń, ale równocześnie zdrożeją bilety. Najbardziej wzrośnie cena biletów na szynobusy do Balic.


Przejazd z Dworca Głównego na lotnisko będzie kosztował nie 12, a 19 złotych. Pasażerowie pytają - czy to w związku z Euro 2012. Przewozy Regionalne oczywiście odpowiadają, że nie, a wzrost cen tłumaczą tym, że drożeją paliwa.

Ja bym sobie dał rękę uciąć że cena była koło 5 zeta za ten pociąg ...

19 zł

Za 28 zł ostatnio mnie iCar spod domu zawiózł do Balic.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując