Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56362
Stary 29.05.2012, 14:37
Śmieszna jest ta niechęć do zagranicznych piłkarzy, leją nas zachodnie kluby równo, a bo mają ...zagranicznych piłkarzy .

Rzecz dotyczy jakości , a te śmieszne nacjonalistyczne poglądy są niewarte chwili uwagi. Kilku Polaków dla tożsamości drużyny klubu tak, ale i tak jakość musi opierać się jak na całym świecie na piłkarzach importowanych, tak jest i w Hiszpanii i na Cyprze, w sumie wszędzie gdzie jest normalna piłka, od Rzymu do Krymu.
Ostatnio edytowane przez milosz : 29.05.2012 o godz. 15:02.
Odpowiedz cytując