Śmieszna jest ta niechęć do zagranicznych piłkarzy, leją nas zachodnie kluby równo, a bo mają ...zagranicznych piłkarzy

.
Rzecz dotyczy jakości , a te śmieszne nacjonalistyczne poglądy są niewarte chwili uwagi. Kilku Polaków dla tożsamości drużyny klubu tak, ale i tak jakość musi opierać się jak na całym świecie na piłkarzach importowanych, tak jest i w Hiszpanii i na Cyprze, w sumie wszędzie gdzie jest normalna piłka, od Rzymu do Krymu.