Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21293
Stary 29.05.2012, 14:30
Dla takiej Niecieczy czy Stróż awans do E-Klasy wiązałby się z większymi kosztami niż zyski z transmisji czy od sponsorów.

1 liga jest dla nich idealna - jeśli nie zamieszają w składzie za rok też będą w czołówce bo widać że zgrani są super.


Fakt faktem że Filipiakowi wykruszyli się "dawcy" i są w dupie na jaką zasłużyli.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując