|
Dla takiej Niecieczy czy Stróż awans do E-Klasy wiązałby się z większymi kosztami niż zyski z transmisji czy od sponsorów.
1 liga jest dla nich idealna - jeśli nie zamieszają w składzie za rok też będą w czołówce bo widać że zgrani są super.
Fakt faktem że Filipiakowi wykruszyli się "dawcy" i są w dupie na jaką zasłużyli.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|