Wyświetl pojedynczy post
Towarzysz Generał
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56361
Stary 29.05.2012, 13:50
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie może być jednak sytuacji takiej jaka miała miejsce w zeszłym sezonie ze w 1 składzie występuje maksymalnie 1 Polak . Później budzimy się z 7 przegranymi na własnym stadionie i odpuszczaniu spotkań "mniej ważnych" dla "zawodników "
Naprawdę sądzisz, że przegraliśmy, bo grał 1 Polak? Myślisz, że dla takiego Garguły Wisła jest czymś więcej niż np. dla Cantoro?
Odpowiedz cytując