Karherop napisał(a):

|
Nie może być jednak sytuacji takiej jaka miała miejsce w zeszłym sezonie ze w 1 składzie występuje maksymalnie 1 Polak . Później budzimy się z 7 przegranymi na własnym stadionie i odpuszczaniu spotkań "mniej ważnych" dla "zawodników "
|
Naprawdę sądzisz, że przegraliśmy, bo grał 1 Polak? Myślisz, że dla takiego Garguły Wisła jest czymś więcej niż np. dla Cantoro?