Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
Od: 01.2011
Offline
#
1971
29.05.2012, 13:40
http://stadiony.net/aktualnosci/2012...ich_stadionach
Phi... ciekawe co by trzeba było zrobić żeby uznali że na R22 jest lepiej niż np w Pyrlandii...
bellic88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bellic88
Znajdź inne posty napisane przez bellic88