Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.05.2012, 13:40
http://stadiony.net/aktualnosci/2012...ich_stadionach

Phi... ciekawe co by trzeba było zrobić żeby uznali że na R22 jest lepiej niż np w Pyrlandii...
Odpowiedz cytując