Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21291
Stary 29.05.2012, 13:21
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie, żebym się czepiał, ale przy wejściach na trybuny Wisły w dalszym ciągu wiszą z obydwóch stron wielkie napisy: "Mistrz Polski wita swoich kibiców". Chyba na dzisiaj nie są aktualne?
Nie zwróciłem na to uwagi. Wchodząc na stadion zazwyczaj nie rozglądam się. Jeżeli tak jest to zdecydowanie wiocha i wypada napisać do klubu żeby to usunęli albo faktycznie przerobili na "13- krotny".
Ostatnio edytowane przez rafkur : 29.05.2012 o godz. 13:24.
Odpowiedz cytując