FraMat napisał(a):

Nie, żebym się czepiał, ale przy wejściach na trybuny Wisły w dalszym ciągu wiszą z obydwóch stron wielkie napisy: "Mistrz Polski wita swoich kibiców". Chyba na dzisiaj nie są aktualne?
|
Nie zwróciłem na to uwagi. Wchodząc na stadion zazwyczaj nie rozglądam się. Jeżeli tak jest to zdecydowanie wiocha i wypada napisać do klubu żeby to usunęli albo faktycznie przerobili na "13- krotny".