FraMat napisał(a):

Nie, żebym się czepiał, ale przy wejściach na trybuny Wisły w dalszym ciągu wiszą z obydwóch stron wielkie napisy: "Mistrz Polski wita swoich kibiców". Chyba na dzisiaj nie są aktualne?
|
Niezła kompromitacja waszego klubu z tym napisem, 7 miejsce w lidze i przypisywanie sobie mistrzostwa Polski

Powinni dopisać małymi literami (były) mistrz polski wita swoich kibiców i byłoby ok,