Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Misiak
Junior Member
 
Od: 02.2012
Skąd: Pozznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21289
Stary 29.05.2012, 13:10
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie, żebym się czepiał, ale przy wejściach na trybuny Wisły w dalszym ciągu wiszą z obydwóch stron wielkie napisy: "Mistrz Polski wita swoich kibiców". Chyba na dzisiaj nie są aktualne?
Niezła kompromitacja waszego klubu z tym napisem, 7 miejsce w lidze i przypisywanie sobie mistrzostwa Polski Powinni dopisać małymi literami (były) mistrz polski wita swoich kibiców i byłoby ok,
Odpowiedz cytując