Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21287
Stary 29.05.2012, 13:05
nero napisał(a):Wyświetl post
Takie jakie szanse ma Cracovia na zostanie w lidze ?

- spadek GKS B. za korupcje ?
- kupno licencji od Polonii ?
Jeszcze coś?
Pogoń, Piast dostaną licencje?

1)Odpada. Jesli juz ( w co watpie ) to nie w tym sezonie.
2) Odpada. Zanim JW znajdzie inwestora i odzyska chociaz ulamek tego co wtopil minie sezon jak nie dluzej.
3) Dostana, maja o wiele lepsza sytuacje niz nie jeden klub w Ekstraklasie.

Zadnych szans, nie te zespoly awansowaly do ekstraklasy wiec Filipiak moze sie co najwyzej zesrac.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując