nero napisał(a):

Takie jakie szanse ma Cracovia na zostanie w lidze ?
- spadek GKS B. za korupcje ?
- kupno licencji od Polonii ?
Jeszcze coś?
Pogoń, Piast dostaną licencje?
|
1)Odpada. Jesli juz ( w co watpie ) to nie w tym sezonie.
2) Odpada. Zanim JW znajdzie inwestora i odzyska chociaz ulamek tego co wtopil minie sezon jak nie dluzej.
3) Dostana, maja o wiele lepsza sytuacje niz nie jeden klub w Ekstraklasie.
Zadnych szans, nie te zespoly awansowaly do ekstraklasy wiec Filipiak moze sie co najwyzej zesrac.