Pablo84 napisał(a):

Dokładnie.
Gdzie są smuty?Przecież to wszystko prawda.Kopacze Holenderscy jakoś sobie poradzą.Gorzej z Holendrami i Holenderkami.Nie wydaje mi się, by chcieli by odwiedzić -dla nich- dziki kraj.Podejrzewam, że tak czy siak zrobili by jak Duńczycy i wybrali Kraków, lub któreś z innych polskich miast.
|
Oczywiście chodziło mi o kopaczy, bo to głownie nad ich losem ubolewa Valx, że swoją bazę zrobili w Krakowie.
Cytat:
|
Valckx skrytykował pomysł holenderskiej federacji, która na bazę wybrała Kraków, podczas gdy swoje mecze będzie rozgrywała w oddalonym aż o 1340 kilometrów Charkowie
|
Otóż kopacze holenderscy nie będą jeździć 1340 km polskimi rozkopanymi dróżkami do Charkowa, co sugeruje Valx, tylko latać samolotami. Wystarczy, że dolecą do Kijowa.
Kolejna bzdura:
Cytat:
|
ale największym problemem są koleje. Nie są państwowe, jak w Holandii. Jest 414 różnych spółek
|
Nie są państwowe ? To jakie ? prywatne ? Tyle czasu w Polsce i pierd...i takie bzdury.