Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1762
Stary 29.05.2012, 12:39
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie.
Gdzie są smuty?Przecież to wszystko prawda.Kopacze Holenderscy jakoś sobie poradzą.Gorzej z Holendrami i Holenderkami.Nie wydaje mi się, by chcieli by odwiedzić -dla nich- dziki kraj.Podejrzewam, że tak czy siak zrobili by jak Duńczycy i wybrali Kraków, lub któreś z innych polskich miast.
Oczywiście chodziło mi o kopaczy, bo to głownie nad ich losem ubolewa Valx, że swoją bazę zrobili w Krakowie.

Cytat:
Valckx skrytykował pomysł holenderskiej federacji, która na bazę wybrała Kraków, podczas gdy swoje mecze będzie rozgrywała w oddalonym aż o 1340 kilometrów Charkowie
Otóż kopacze holenderscy nie będą jeździć 1340 km polskimi rozkopanymi dróżkami do Charkowa, co sugeruje Valx, tylko latać samolotami. Wystarczy, że dolecą do Kijowa.

Kolejna bzdura:
Cytat:
ale największym problemem są koleje. Nie są państwowe, jak w Holandii. Jest 414 różnych spółek
Nie są państwowe ? To jakie ? prywatne ? Tyle czasu w Polsce i pierd...i takie bzdury.
Odpowiedz cytując